...ДИЗАЙН — ДЛЯ ЛЮБОВІ

...ДИЗАЙН — ДЛЯ ЛЮБОВІ

dizain dlia lubovi

 

Привіт!

Мене звати Сергій Попович,

я — керівник рекламної компанії «Вертикаль», а за сумісництвом член Ради Об’єднання Відповідальних Громадян і волонтер.

     Я координую напрямки роботи Об’єднання, пов’язані з рекламою та піаром наших проектів — мистецьких і культурно-просвітницьких заходів, благодійних та екологічних акцій, фестивалів, виставок, концертів, тренінгів, спортивних змагань тощо.

 

Всі проекти Об’єднання http://vidpovidalni.org/proekty/

сучасні, щирі, непафосні, актуальні і резонансні. Ми пропонуємо яскраву й модернову подачу інформації, розробляємо концептуальну ідею та виготовляємо стильні промоматеріали — від флаера до відеороліка, від слогана до банера.

      Ми — волонтери і працюємо за ідею, для людей, для тих, хто живе в нашому місті, для тих, хто хоче, щоб воно було кращим. Цим ми відрізняємося від більшості офіційних заходів і проектів, що робляться «для галочки» за вказівками «згори».

      Наші проекти привертають увагу молоді, викликають повагу старших людей, отримують розголос у суспільстві. Як показують дослідження, їх із захватом сприймають криворіжці різного віку, соціального статусу та матеріального достатку. Вони формують і живлять у нашому місті той культурний осередок, що має утворювати середній клас та інтелігенцію. І саме завдяки цьому до нас приєднується дедалі більше людей із своїми корисними ініціативами, планами розвитку тих чи інших громадських проектів.

     Задумів багато і на їх реалізацію потрібен час та люди, що справді люблять дизайн. Зараз я шукаю у свою волонтерську команду молодих чи не дуже, досвідчених або початківців, амбіційних і навіть скромних, але обов’язково творчих, тямущих, сумлінних і відповідальних дизайнерів реклами.

     Знаю, що в місті багато креативних фрилансерів з різним досвідом роботи й участі в численних проектах. Хочу їх знайти, познайомитися й долучити до співробітництва над стартапами Об’єднання Відповідальних Громадян.

 

Моя пропозиція

  • надихне запеклого майстра як джерело задоволення від участі в гарних суспільних справах і самоповаги від усвідомлення, що його професіоналізм приносить реальну користь громаді;

  • зацікавить молодого-зеленого дизайнера, що мріє змінити розробку банальних візитівок, листівок, флаерів з піццою та іншого рекламного сміття на презентабельні роботи та якісні концепти для свого портфоліо, отримати можливість подизайнити разом з колегами.

 

Обіцяю:

  • цікаві концептуальні проекти, які не соромно викласти у портфоліо;

  • досвід роботи в дружній команді однодумців, де цінують індивідуальність, взаємодопомогу і безкорисливо діляться знаннями;

  • моральне задоволення від своєї корисності, важливості та винятковості для людей нашого міста;

  • можливість працевлаштування, бо і я сам як керівник зацікавлений співпрацювати з крутими дизайнерами, і в Об’єднанні згуртовані бізнесмени та керівники підприємств, що потребують кваліфікованих кадрів у рекламній сфері;

  • багато нових друзів, вражень, неочікувані горизонти для розвитку і навіть сенс життя!(смайл ;-)

 

Що потрібно:

  • поділяти погляди й цінності Об’єднання та прагнути до створення потужної громади в нашому місті;

  • мати час і бажання, а також здоровий альтруізм для роботи над суспільно корисними проектами;

  • залишити свої контактні дані для зворотнього зв'язку.

 

 

       Я вже сім років навчаюся жити, працювати та заодно розуміти бажання і бачення дизайнерів. Знову і знову отримую від цього насолоду, нові знання та купу крутючих друзів.

      Давайте знайомитись і працювати, давайте створимо щось значуще, давайте робити справжню тусовку в нашому місті, бо дизайн — для любові

 

 

Чекаю на твій лист Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

або заповни анкету

 

 

Керівник ТОВ «ВЕРТИКАЛЬ — РЕКЛАМНА КОМПАНІЯ»

Сергій ПОПОВИЧ.

О ресурсе
95info - это новый информационно-развлекательный сайт города Кривой Рог. На нашем сайте вы сможете найти самые свежие новости города, подробные карты, ознакомиться с погодой, подыскать работу, разместить или найти объявления на доске объявлений, просмотреть афишу и справочник предприятий нашего города, заказать настоящую горящую путевку, а также оригинально поздравить своих близких.
Информационный справочник
Новости
       Формула медицинского обслуживания в Украине достаточно проста: ...
Подробнее
  Привіт! Мене звати Сергій Попович, я — керівник рекламної компанії «Вертикаль», а за су...
Подробнее
В честь открытия нашего интернет справочника, предлагаем  с 15.09.2013   по 31.12.2014 год...
Подробнее
Следуй за нами
 
Яндекс.Метрика